(58) 710 7007 / 512 125 388 alliance.gdansk@gmail.com

Intensywny kurs języka francuskiego w lipcu

Zapraszamy na intensywne kursy języka francuskiego na każdym poziomie, od początkujących (A1.1) do najbardziej zaawansowanych (C2 zgodnie z ESOKJ – Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego). Kursy są przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, a także dla najmłodszych – prowadzimy lekcje na miejscu bądź online.

Oferujemy rozmaite zajęcia, podczas których ćwiczymy wypowiedzi ustne, pisemne oraz rozumienie tekstu. Oprócz tego proponujemy także warsztaty konwersacyjne. 

Na kurs ogólny trzeba posiadać podręcznik i zeszyt ćwiczeń, który można zamówić u nas w Alliance Francaise. Tytuł książek zostanie podany przed rozpoczęciem zajęć.

Wszystkie zajęcia są prowadzone w małych grupach, w których uczniowie mają ten sam poziom. Przed rozpoczęciem kursu zachęcamy do napisania testu poziomującego, dzięki któremu  dopasujemy was do odpowiedniej grupy językowej. 

Kursy będą prowadzone przez doświadczonych lektorów specjalizujących się w nauczaniu języka francuskiego. Nasza szkoła już prawie 50 lat zajmuje się kształceniem tysiąca ludzi i pomaganiem w nauce języka francuskiego. Kładziemy nacisk na komunikację – aby rozwijać swoje umiejętności językowe, trzeba je praktykować. Rozmawiając doskonalimy się jednocześnie językowo.

Małe grupy dostosowane do Waszych potrzeb, systematyczność i intensywność, towarzyska atmosfera, zaangażowani lektorzy z zamiłowaniem do języka francuskiego – wszystko to w jednym miejscu, abyście jak najlepiej mogli spędzić czas poświęcony nauce. 

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy: alliance.gdansk@gmail.com, bądź telefoniczny: +48 512 125 388.