(58) 710 7007 / 512 125 388 alliance.gdansk@gmail.com

Gorąco zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną zgłębić wiedzę na temat prawa francuskiego i europejskiego. Kurs MSPF adresowany jest do studentów lub absolwentów szkół wyższych (w szczególności: prawo, administracja, kryminologia, podatki i doradztwo podatkowe, ekonomia, zarządzanie, filologia romańska, historia, dyplomacja, nauki polityczne, ale nie tylko) jak również doktorantów, aplikantów, praktyków prawa i języka francuskiego zainteresowanych poznaniem lub pogłębieniem swojej wiedzy na temat systemu prawa francuskiego i europejskiego oraz pragnących zapoznać się z francuską terminologią prawniczą.
Zajęcia będą prowadzone przez wykładowców francuskich (z Uniwersytetu Toulouse Capitole 1) i polskich (z Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego) w języku francuskim. Uczestnicy SPF, którzy pomyślnie zakończą kurs otrzymają dyplom uniwersytecki:
„Certificat d’introduction au droit français et européen”

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 stycznia 2021 r., decyduje kolejność zgłoszeń. Zainteresowanych MSPF zapraszamy do kontaktu: spf@prawo.ug.edu.pl
Więcej informacji na stronie MSPF: https://prawo.ug.edu.pl/oferta/szkoly_prawa_obcego/szkola_prawa_francuskiego